kontakta oss

Våra medarbetare

Nedan hittar du kontaktinformation till alla våra medarbetare

Tommy Borg

VD
Tel: 070-320 62 68
E-post: tommy@bojo.se

Jan Karlsson

Utbildare
Tel: 073-726 60 50
E-post: jan@bojo.se

Per Borg

Utbildare
Tel: 073-560 50 70
E-post: per@bojo.se

Mattias Roth

Utbildare
Tel: 076-337 60 51
E-post: mattias@bojo.se

Roger Jonsson

Utbildare
Tel: 076-176 68 02
E-post: roger@bojo.se

Peter Paulsson

Utbildare
Tel: 076-336 35 83
E-post: peter@bojo.se

Leif Törnroth

Utbildare
Tel: 076-305 28 06
E-post: leif@bojo.se

Alan Albayati

Utbildare
Tel: 076-176 46 38
E-post: alan@bojo.se

Anders Bäck

Utbildare
Tel: 073-530 02 50
E-post: anders@bojo.se

Olle Petersson

Vaktmästare
Tel: 070-475 43 44
E-post: olle@bojo.se

Chatarina Bohm

Ekonomi/Administration
Tel: 070-260 49 60
E-post: chatarina@bojo.se

Adress

Besöksadress BOJO
Hallevadsgatan 1B
Mjölby

Postadress:
Bojo Utbildningar AB
Box 180
595 22 Mjölby
Tel: 0142-159 60

Lackeringsutbildning
Svänggatan 10
Mjölby

Utbildningar och kurser inom fordonsbranschen - sedan 1996.

© 2019 Bojo Utbildningar AB

KONTAKT

Tel: 0142-159 60
E-post: tommy@bojo.se
Hallevadsgatan 1 B, 595 35 Mjölby
Privacy Policy